Temizlik Hizmeti Yönetimi - Arel Güvenlik

by admin
2 sene ago
736 Views

Bu hizmet, proje alanı içerisindeki ortak kullanım alanlarının ve bu alanlardaki tüm fiziksel varlıkların temizlenmesi ile ilgili hizmetleri kapsar.

 • Kompleks sınırları içinde kalan bütün alanlar
 • Binaların iç ve dış alanları ile kapalı otoparklar
 • Proje içerisinde kurulması muhtemel yönetim ofisleri, tuvalet ve lavaboları
 • Spor alanları (hizmet binası tuvalet-lavaboları, soyunma odaları)
 • Dış otopark alanları
 • Yeşil alanlar
 • Bina çevreleri

A .  Alışveriş Merkezi ve İşyeri Temizliği

Her gün konuk ettiği binlerce ziyaretçisiyle, önemli bir yaşam alanı haline gelen alışveriş merkezleri, doğal olarak yoğun bakteri tehdidi barındırırlar. Giyim, yemek ve eğlence gibi ortak kullanıma açık sektörleri barındıran bu yapıların en ince ayrıntısına kadar temizlenmesi ve sağlığa uygun hale getirilmesi gerekir. Alışveriş merkezinizin, işyerinizin veya mağazanızın insan sirkülasyonu ne olursa olsun AREL GRUP, temizlik için hazır.

 • Fabrika ve Depo Temizliği

Çalışanlarının yoğun temposu ve üretim çeşitliliğine göre kirlenmeye daha açık olan fabrikalar ve depolama anları sürekli temizliğe ihtiyaç duyarlar. Üretim kortlarının ve depolama bölümlerinin işe göre barındıracağı tüm leke ve kirliliklerin düzeyi ile fabrikanızın metrajı ne olursa olsun AREL GRUP, temizlik için hazır.

 • Dış Cep ve Cam Temizliği

Ancak güvenlik tedbirleri alınarak mobil vinçlerle temizlenebilen modern yapıların dış cephe ve camları, sürekli olarak ultraviyole ışınlar, toz, yağmur ve benzeri atmosfer kirlenmeleriyle karşı karşıyadır. Bundan dolayı hem iyi bir görünüm hem de dış etkenlerden dolayı çürüme, paslanma ve eskimelerin önüne geçmek için sürekli temizliğe ihtiyaç duyarlar. Her türlü dış cephe ve cam binalarınızın temizliği için teknolojik donanımlar ve güvenlik önemleri alarak en ince detaylara kadar temizlik yapıyoruz. Binanız kaç katlı olursa olsun AREL GRUP, temizlik için hazır.

 • Eğitim Kurumları Temizliği

Yoğun çocuk ve genç insan dolaşımına açık eğitim kurumları, ferah ortamlar yaratarak iyi bir eğitim algısı yaratmak zorundadırlar. Yoğun bakteri birikimine sebep olan doğal ortamlarının sürekli temizlenerek bunlardan oluşan hastalıkların önüne geçilmesi gerekmektedir. Salon, merdiven, merdiven tutamakları, sınıf, spor alanları, kapı ve pencereler ile lavaboların sürekli temizlenerek dezenfekte edilmesi gereken kurumlarınızın büyüklüğü ne olursa olsun AREL GRUP, temizlik için hazır.

 • Fuar ve Organizasyon Alanları Temizliği

Son yılların gelişen iş kollarından biri olan fuarcılıkta önemli olan en temel şey, stand sahibi markaların ziyaretçilerine yönelik iyi bir intiba yaratmalarıdır. Yoğun olarak yerli ve uluslararası ziyaretçi akınına açık olan fuarlarımızda iyi yapılmış bir temizlik, hem fuar alanına güzellik katar hem de firmaların müşterilerine yönelik yaratacakları prestije katkı sağlar. Bu bağlamda, detaylı temizliklerinin aksatılmadan yapılması gereken fuarlarınızın, sektörel dağılımı ve büyüklüğü ne olursa olsun AREL GRUP, temizlik için hazır.

 • İnşaat Sonrası Temizliği

İnşaatı yeni tamamlanmış ya da tadilattan yeni çıkmış yapıların, kaba temizliğinin yapılması; cam ve pencerelerinin temizlenmesi; granit, mermer, parke, fayans ve seramiklerin boya, alçı ve derz artıklarından arındırılması; mutfak, banyo ve lavaboların temizlenerek dezenfekte edilmesi gerekir. Siteniz kaç daire,  eviniz kaç metrekare olursa olsun AREL GRUP, temizlik için hazır.

 • Ofis ve Ev Temizliği

Ticari veya ailevi imajınızın geliştirilmesi için iş yaptığınız veya oturduğunuz alanların temizliğine dikkat edilmesi gerekir. Sağlıklı iş ve ferah ev ortamları yaratmak için ofisiniz veya evinizin temizlenme ihtiyacı ne olursa olsun AREL GRUP, temizlik için hazır.